BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Spegellampetter 4903030
nr 490 3030
Spegellampetter
Ett par, Metall, höjd: 30 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 oktober 2007
kl 17:21:12
100 kr
150 kr
250 kr
200 kr